Kategoria: Biura tłumaczeń

W tej kategorii znajdziesz specjalistów od tłumaczeń. Biura tłumaczeń zajmujące się tłumaczeniem zarówno z popularnych języków takich jak niemiecki, angielski czy francuski ale także tych mniej znanych jak chiński, rumuński czy arabski. Jeżeli prowadzisz biuro tłumaczeń, dodaj tutaj firmową stronę www.

Biura tłumaczeń - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Metropolitan Language Professionals »

  Czy wiecie, że aby odnieść sukces w życiu zawodowym będzie wam potrzebny język obcy? Dzisiejsze prawa rynku pracy są nieubłagane i osoby bez znajomości przynajmniej jednego języka skazane są na niepowodzenie. Jeżeli nie chcecie zaliczać się do ich grona, to zapraszamy do nas. Szkoła języków obcych w Opolu oferuje Wam najróżniejsze kursy, dzięki czemu na pewno podszkolicie swoje znajomości językowe. Zapraszamy na kursy angielskiego od podstaw, jak również na poziomie zaawansowanym. Angielski to najpopularniejszy język, który nie tylko przyda Wam się w pracy, ale również ułatwi kontakt z wieloma osobami przebywającymi chociażby na terenie naszego kraju. Warto więc nauczyć się tego języka w sposób komunikatywny. Zapraszamy również na kursy niemieckiego, aby poznać język naszych najbliższych sąsiadów. Przekonajcie się, że dzięki nam na pewno uda Wam się w szybki sposób opanować ten język. On wcale nie jest trudny. Wystarczy Wam tylko odpowiedni nauczyciel oraz dobra chęć do nauki.

  Data dodania: 02 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego Radom - niemiecki.radom.pl »

  Tłumacz niemiecki Radom? Poszukujesz tłumacza języka niemieckiego w Radomiu? Biuro tłumaczeń Radom zaprasza. Tłumacz języka niemieckiego (Radom) wykonuje tłumaczenia niemiecki-polski. Świadczę usługi również jako tłumacz ustny języka niemieckiego w Radomiu i poza Radomiem. Oferuję tłumaczenia dla firm i osób prywatnych. Wykonuję specjalistyczne tłumaczenia z języka niemieckiego, tłumaczenia pisemne z niemieckiego, tłumaczenia techniczne z niemieckiego, tłumaczenia biznesowe z niemieckiego. Moja oferta obejmuje tłumaczenia korespondencji z języka niemieckiego, prowadzenie rozmów telefonicznych w języku niemieckim. Świadczę usługi w zakresie tłumaczeń z języka niemieckiego w kraju i zagranicą. Specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych i biznesowych z języka niemieckiego. Chętnie podejmę się tłumaczenia szkoleń z języka niemieckiego. Biuro tłumaczeń znajduje się w mieście Radom. Tłumacz niemieckiego w mieście Radom zaprasza.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • M-Best Tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Magdalena Janowska oferuje tłumaczenia z jęz. polskiego na niemiecki oraz niemieckiego na polski. Wykonuję tłumaczenia poświadczone i niepoświadczone (zwykłe). Oferujemy krótkie terminy i konkurencyjne ceny. W zakres wykonywanych tłumaczeń wchodzą m.in. tłumaczenia dokumentów samochodowych, tłumaczenia umów, tłumaczenia dokumentów sądowych i wiele innych.

  Data dodania: 11 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie na rosyjski - ruskij.pl »

  Tłumaczenia języka rosyjskiego specjalistyczne dla firm, jak też tłumaczenia różnorakiego rodzaju tekstów dla kontrahentów prywatnych, to prace jakie realizuje biuro tłumaczeń, działające pod adresem Ruskij.pl. Pracujący tam tłumacze, oprócz zdolności językowych, mają specjalistyczną wiedzę medyczną, techniczną czy też ekonomiczną. Dzięki temu, kontrahent ma pewność, że stworzone tłumaczenie języka rosyjskiego będzie wysokiej jakości.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz - supertlumacz.pl »

  Fachowy tłumacz oprócz odpowiedniej znajomości konkretnego języka powinien również posiadać należytą wiedze merytoryczną dotyczącą problematyki tekstów, które poddaje tłumaczeniom. Dlatego biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl w swej kadrze posiada wyłącznie tłumaczy, którzy wypełniają powyższe założenia. Wpływa na to szeroki obszar tematyczny tłumaczeń jakie biuro oferuje. Są to m.in tłumaczenia medyczne, techniczne, tyczące się róznego typu pism jak i dokumentów prawnych. Oprócz zawodowych tłumaczy, Supertlumacz.pl reguralnie współpracuje również z konsultantami merytorycznymi – fachowcami, którzy wspierają pracę tłumaczy, dzięki czemu świadczenia tłumaczeniowe są na jak najwyższym poziomie. Natomiast spora liczba fachowców współpracujących z biurem sprawia, iż wszelkie tłumaczenia są wykonywane szybko, nawet w okolicznościach gdy tłumacz będzie musiał przeprowadzić konsultacje z ekspertem merytorycznym.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biura tłumaczeń