Kategoria: Kursy językowe

Każdy chciałby umieć przynajmniej jeden obcy język. Kursy językowe umożliwiają to wszystkim. Chcesz się nauczyć języka, szukasz odpowiedniej oferty? Przejrzyj propozycje zamieszczone w kategorii Kursy językowe. Znajdziesz tutaj kursy popularnych języków, takich jak angielski czy niemiecki ale również tak egzotycznych jak chiński lub hebrajski. Jeżeli prowadzisz kursy dla osób chcących nauczyć się języka obcego, link do Twojej strony powinien pojawić się w tej kategorii.

Kursy językowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Gran Via Szkoła języka hiszpańskiego - granvia.pl »

  Jedyna szkoła językowa w Białymstoku wyspecjalizowana w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Ośrodek egzaminacyjny DELE. Akredytacja MEN. Organizator Dni Hiszpańskich w Białymstoku.Historia naszej szkoły językowej rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy postanowiliśmy profesjonalnie dzielić się naszą pasją do języka hiszpańskiego i kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Nazwę zaczerpnęliśmy od najważniejszej, najbardziej reprezentacyjnej i najchętniej odwiedzanej ulicy Madrytu. Dlatego swoją Gran Vía postanowiliśmy również umieścić w samym centrum naszego kochanego Białegostoku przy Lipowej 6.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eteacher nauka języka angielskiego online »

  Bezpłatna nauka języka angielskiego online, gramatyka i słownictwo, specjalnie przygotowane testy oceniające poziom języka angielskiego, testy gramatyczne - różne poziomy, słownictwo przydatne w codziennych sytuacjach. Przygotowanie do matury, ciekawostki językowe, certyfikaty, słownik angielsko polski i polsko angielski online.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Memo Centrum Językowe Gdynia - Nauka Języków - Tłumaczenia »

  Memo Centrum Językowe. Nauka języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców za pomocą technik pamięciowych oraz tłumaczenia tekstów w Gdyni.

  Oferujemy:
  - kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców od 390zł/semestr
  - korepetycje
  - zajęcia indywidualne lub w parach
  - tłumaczenia
  - techniki pamięciowe w nauce języków obcych

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Szkoła Języków Obcych SAP »

  Szkoła Języków Obcych SAP już od 1990r. prowadzi kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Legionowie.
  Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego na różnych poziomach.
  Prowadzimy zajęcia w małych grupach lub indywidualnie z lektorem.
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą!

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • GoEnglishGo.com »

  Nasza filozofia jest prosta: Im większą coś sprawia Ci przyjemność, tym bardziej chcesz to robić. Stworzyliśmy kursy angielskiego online, gdzie użytkownicy są częścią społeczności komunikującej się po angielsku. GoEnglishGo.com łączy w sobie elastyczność, jaką daje Internet z tradycyjnymi wartościami dobrego nauczania. GoEnglishGo.com to ekscytujące lekcje, wykwalifikowani i zaangażowani lektorzy, świetna atmosfera pracy w grupie – aby nauka języka była niekończącą się przygodą.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kursy językowe