Kategoria: Rodzaje tłumaczeń

Szukasz tłumaczeń konkretnego rodzaju, np. chcesz przetłumaczyć książkę lub przeprowadzić tłumaczenie w trakcie konferencji... Tutaj znajdziesz odpowiednich tłumaczy. Tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, przysięgłe lub ustne... Po prostu wybierz interesujący Cię typ tłumaczeń i skorzystaj z usługi. Jeżeli prowadzisz tłumaczenia, dodaj tutaj link do swojej strony internetowej.

Rodzaje tłumaczeń - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tłumaczenie na rosyjski - ruskij.pl »

  Tłumaczenia języka rosyjskiego specjalistyczne dla firm, jak też tłumaczenia różnorakiego rodzaju tekstów dla kontrahentów prywatnych, to prace jakie realizuje biuro tłumaczeń, działające pod adresem Ruskij.pl. Pracujący tam tłumacze, oprócz zdolności językowych, mają specjalistyczną wiedzę medyczną, techniczną czy też ekonomiczną. Dzięki temu, kontrahent ma pewność, że stworzone tłumaczenie języka rosyjskiego będzie wysokiej jakości.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz - supertlumacz.pl »

  Fachowy tłumacz oprócz odpowiedniej znajomości konkretnego języka powinien również posiadać należytą wiedze merytoryczną dotyczącą problematyki tekstów, które poddaje tłumaczeniom. Dlatego biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl w swej kadrze posiada wyłącznie tłumaczy, którzy wypełniają powyższe założenia. Wpływa na to szeroki obszar tematyczny tłumaczeń jakie biuro oferuje. Są to m.in tłumaczenia medyczne, techniczne, tyczące się róznego typu pism jak i dokumentów prawnych. Oprócz zawodowych tłumaczy, Supertlumacz.pl reguralnie współpracuje również z konsultantami merytorycznymi – fachowcami, którzy wspierają pracę tłumaczy, dzięki czemu świadczenia tłumaczeniowe są na jak najwyższym poziomie. Natomiast spora liczba fachowców współpracujących z biurem sprawia, iż wszelkie tłumaczenia są wykonywane szybko, nawet w okolicznościach gdy tłumacz będzie musiał przeprowadzić konsultacje z ekspertem merytorycznym.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • JC Tłumaczenia »

  JC Tłumaczenia to firma, która nie tylko zajmuje się tłumaczeniem ustnym i pisemnym, ale również oferuje wynajem sprzętu konferencyjnego. Tłumaczy we wszystkich europejskich językach, ponieważ współpracuje z doświadczonymi, kompetentnymi i wyróżniającymi się rozległą wiedzą tłumaczami. Dzięki nim może świadczyć usługi na najwyższym poziomie, wciąż zdobywając kolejne pochwały i referencje od zadowolonych klientów. Firma JC Tłumaczenia gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług, kompleksową obsługę oraz przejrzyste zasady współpracy. Ma wielu zadowolonych klientów, dzięki którym może wciąż się rozwijać, czerpiąc z tego tytułu maksymalną satysfakcję. JC Tłumaczenia to firma godna zaufania. Przyciąga uwagę coraz większej liczby klientów bezwzględną terminowością i elastycznym systemem wyceny.

  Data dodania: 15 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Bukal.pl »

  Nasza szkoła przez prawie 30 lat nauczyła tysiące studentów wybranego języka. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, chińskiego i norweskiego. Wyjeżdżając do pracy lub na wakacje powinieneś znać język do którego podróżujesz. A dlaczego powinieneś skorzystać z naszej oferty? Posiadamy wykwalifikowanych nauczycieli, mających świetny kontakt ze studentami. Gwarantuje to naukę w przyjemnej atmosferze, co jest bez wątpienia istotnym czynnikiem podczas nauki.
  Oprócz nauki języków nasza Firma zajmuje się również tłumaczeniami z/na wyżej wymienione języki.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka słowackiego – Kraków »

  Tłumacz przysięgły języka słowackiego Maria Vlaeminck (nr uprawnień TP/91/10) proponuje mało kosztowne, rzetelne i fachowe usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z języka słowackiego na język polski i z języka polskiego na język słowacki, a także tłumaczeń zwykłych z języka czeskiego i na język czeski. Serdecznie zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą tego tłumacza przysięgłego.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rodzaje tłumaczeń