Kategoria: Rozrywki językowe

Jeżeli chcesz się rozerwać, przyjemnie spędzić czas i jednocześnie nauczyć się języka, to rozejrzyj się właśnie w tej kategorii. Znajdziesz tutaj ciekawostki związane z językiem, nie tylko polskim. Są tutaj również strony z grami językowymi, grając uczysz się jednocześnie języka, czy to nie wspaniałe :). O łamigłówkach językowych w stylu "król Karoli kupił królowej Karolinie..." nawet nie wspomnę... ;). Przyjemnej zabawy.

Rozrywki językowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Angielski na dziś - angielski-na-dzis.pl »

  Strona poświęcona kursom angielskiego. Porusza temat wartości nauki tego języka obcego oraz przedstawia i poleca najlepsze i najskuteczniejsze szkoły języka angielskiego w Polsce podzielone na miejscowości. Opisuje również najskuteczniejszą metodę nauki angielskiego, tak aby czytelnik miał świadomość oraz podstawową wiedzę na temat szkół języka angielskiego

  Data dodania: 12 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Polonijka - nauczanie dla dzieci polonii »

  Wyjeżdżasz za granicę? Zastanawiasz się, co zrobić z nauką języka polskiego dla swojego dziecka? Skorzystaj z oferty szkoły internetowej Polonijki, która oferuje lekcje z języka polskiego online. Na naszej stronie można zobaczyć demo takiej lekcji. Jeśli przebywasz za granicą i szukasz lekcji z języka ojczystego dla swojej pociechy to szkoła Polonijka jest rozwiązaniem Twojego problemu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z rezultatów.

  Data dodania: 23 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Axon - Rybnik »

  Co nas wyróżnia* Nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem autorskiego programu.* Małe grupy, 4-8 osobowe.* Lekcje trwające 50 minut.* Zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.* Zajęcia interaktywne (Pokazy slajdów, Audio nagrywanie, Video nagrywanie, Video lekcje).* Stała opieka metodyczna.* Akredytacja MEN.* Posiadamy Certyfikat jakości ISO 9001:2000.* Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem ETS w zakresie przeprowadzania egzaminów TOEIC.Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON, począwszy od 1995 roku, odgrywa znaczącą rolę w europejskim systemie edukacji. W ciągu 15 lat swojej działalności, zrewolucjonizowała system nauczania, wprowadzając nowe pomysły i innowacyjne programy. AXON jest jedną z największych szkół językowych na świecie i zaczął rozwijać działalność także w takich dziedzinach, jak informatyka, kursy przygotowawcze do egzaminów na wyższe uczelnie, programy z zakre¬su rachunkowości, szkolenia biznesowe, szkolenia wykładowców oraz nauczanie na odległość.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Językowe Centrum Edukacji - jezykowecentrum.pl »

  Szkoła językowa Iwona Godlewska to największa szkoła językowa w Sokołowie Podlaskim. Oferujemy nauke takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański. Prowadzimy zajęcia z Native speakerem, nasza metodyka nauczania opiera się na aktywnych formach nauki języka. Dla kreatywnych mamy zajęcia z malarstwa, architektury, plastyki. Wiecej informacji na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego online - angielski.zasob.pl »

  Zawsze ciekawiło Cię jak przywitać się w języku angielskim? Żaden problem! Ze stroną angielski.zasob.pl każde słówko jest w twojej głowie.

  Powstaliśmy niedawno, ale już posiadamy ponad 10 pomocy naukowych z przykładami, ćwiczeniami oraz odpowiedziami. Celem strony jest nauka języka angielskiego. Tworzymy tylko takie pomoce naukowe na, których się znamy! Nie wierzysz? Sprawdź to!

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rozrywki językowe