Kategoria: Rozrywki językowe

Jeżeli chcesz się rozerwać, przyjemnie spędzić czas i jednocześnie nauczyć się języka, to rozejrzyj się właśnie w tej kategorii. Znajdziesz tutaj ciekawostki związane z językiem, nie tylko polskim. Są tutaj również strony z grami językowymi, grając uczysz się jednocześnie języka, czy to nie wspaniałe :). O łamigłówkach językowych w stylu "król Karoli kupił królowej Karolinie..." nawet nie wspomnę... ;). Przyjemnej zabawy.

Rozrywki językowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Axon - Rybnik »

  Co nas wyróżnia* Nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem autorskiego programu.* Małe grupy, 4-8 osobowe.* Lekcje trwające 50 minut.* Zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.* Zajęcia interaktywne (Pokazy slajdów, Audio nagrywanie, Video nagrywanie, Video lekcje).* Stała opieka metodyczna.* Akredytacja MEN.* Posiadamy Certyfikat jakości ISO 9001:2000.* Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem ETS w zakresie przeprowadzania egzaminów TOEIC.Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON, począwszy od 1995 roku, odgrywa znaczącą rolę w europejskim systemie edukacji. W ciągu 15 lat swojej działalności, zrewolucjonizowała system nauczania, wprowadzając nowe pomysły i innowacyjne programy. AXON jest jedną z największych szkół językowych na świecie i zaczął rozwijać działalność także w takich dziedzinach, jak informatyka, kursy przygotowawcze do egzaminów na wyższe uczelnie, programy z zakre¬su rachunkowości, szkolenia biznesowe, szkolenia wykładowców oraz nauczanie na odległość.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Językowe Centrum Edukacji - jezykowecentrum.pl »

  Szkoła językowa Iwona Godlewska to największa szkoła językowa w Sokołowie Podlaskim. Oferujemy nauke takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański. Prowadzimy zajęcia z Native speakerem, nasza metodyka nauczania opiera się na aktywnych formach nauki języka. Dla kreatywnych mamy zajęcia z malarstwa, architektury, plastyki. Wiecej informacji na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego online - angielski.zasob.pl »

  Zawsze ciekawiło Cię jak przywitać się w języku angielskim? Żaden problem! Ze stroną angielski.zasob.pl każde słówko jest w twojej głowie.

  Powstaliśmy niedawno, ale już posiadamy ponad 10 pomocy naukowych z przykładami, ćwiczeniami oraz odpowiedziami. Celem strony jest nauka języka angielskiego. Tworzymy tylko takie pomoce naukowe na, których się znamy! Nie wierzysz? Sprawdź to!

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs niemieckiego - podstawyniemieckiego.pl »

  Witaj drogi użytkowniku, jak ciekawego medium jakim jest internet!

  Chciałbym przedstawić Ci stronę z za darmo opracowanym kursem języka niemieckiego online. Naszym celem jest nauczenie Ciebie solidnych podstaw języka w zaledwie 21 lekcjach podzielonych na 3 działy! Po tym kursie możesz być pewny, że gdy niemiecki pracodawca zapyta się Ciebie jak się masz, Ty mu odpowiedz dobrze :)

  Pamiętajmy o tym, że świat nie należy do ludzi leniwych! Do zobaczenia !

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • EuroTlumacz - portal językowy »

  Tłumaczenie tekstów na język obcy nie jest prostym zajęciem. Przede wszystkim należy doskonale znać dany język obcy. Potrzebna jest nie tylko wiedza zdobyta na studiach, ale również osłuchanie oraz znajomość dialektów występujących w danym języku. Idealnie by było jeżeli osoba będąca np. tłumaczem języka niemieckiego, przez dłuższy czas mieszkała w którymś z niemieckich miast, czytała tamtejszą prasę i rozmawiała z ludźmi. Potrzebna jest też wiedza dziedzinowa. Tłumacząc teksty podatkowe trzeba znać się choć trochę na danej dziedzinie, posiadać wystarczający zasób terminów specjalistycznych. Pracyjący w zawodzie tłumacza powinien posiadać także dłuższą praktykę pracy w biurze tłumaczeń, przez co pozna on tajniki pracy w branży tłumaczeniowej. Jeżeli interesują Cie informacje związane z pracą w tłumaczeniach, zapraszamy do portalu www.EuroTlumacz.pl.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rozrywki językowe