Kategoria: Szkoły językowe

Najlepszym miejscem do nauki języków są szkoły językowe. W szkołach językowych doświadczeni nauczyciele przekażą każdemu zainteresowanemu wiedzę na temat języków obcych. Szukasz szkoły, w której nauczyłbyś się albańskiego, czeskiego albo portugalskiego..., skorzystaj z naszego spisu i wybierz szkołę językową, która Ci to umożliwi. Jeżeli prowadzisz szkołę nauki języków, zapraszamy do zamieszczenia adresu WWW w tej kategorii naszego katalogu stron.

Szkoły językowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Metropolitan Language Professionals »

  Czy wiecie, że aby odnieść sukces w życiu zawodowym będzie wam potrzebny język obcy? Dzisiejsze prawa rynku pracy są nieubłagane i osoby bez znajomości przynajmniej jednego języka skazane są na niepowodzenie. Jeżeli nie chcecie zaliczać się do ich grona, to zapraszamy do nas. Szkoła języków obcych w Opolu oferuje Wam najróżniejsze kursy, dzięki czemu na pewno podszkolicie swoje znajomości językowe. Zapraszamy na kursy angielskiego od podstaw, jak również na poziomie zaawansowanym. Angielski to najpopularniejszy język, który nie tylko przyda Wam się w pracy, ale również ułatwi kontakt z wieloma osobami przebywającymi chociażby na terenie naszego kraju. Warto więc nauczyć się tego języka w sposób komunikatywny. Zapraszamy również na kursy niemieckiego, aby poznać język naszych najbliższych sąsiadów. Przekonajcie się, że dzięki nam na pewno uda Wam się w szybki sposób opanować ten język. On wcale nie jest trudny. Wystarczy Wam tylko odpowiedni nauczyciel oraz dobra chęć do nauki.

  Data dodania: 02 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski na dziś - angielski-na-dzis.pl »

  Strona poświęcona kursom angielskiego. Porusza temat wartości nauki tego języka obcego oraz przedstawia i poleca najlepsze i najskuteczniejsze szkoły języka angielskiego w Polsce podzielone na miejscowości. Opisuje również najskuteczniejszą metodę nauki angielskiego, tak aby czytelnik miał świadomość oraz podstawową wiedzę na temat szkół języka angielskiego

  Data dodania: 12 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gran Via Szkoła języka hiszpańskiego - granvia.pl »

  Jedyna szkoła językowa w Białymstoku wyspecjalizowana w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Ośrodek egzaminacyjny DELE. Akredytacja MEN. Organizator Dni Hiszpańskich w Białymstoku.Historia naszej szkoły językowej rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy postanowiliśmy profesjonalnie dzielić się naszą pasją do języka hiszpańskiego i kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Nazwę zaczerpnęliśmy od najważniejszej, najbardziej reprezentacyjnej i najchętniej odwiedzanej ulicy Madrytu. Dlatego swoją Gran Vía postanowiliśmy również umieścić w samym centrum naszego kochanego Białegostoku przy Lipowej 6.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Bukal.pl »

  Nasza szkoła przez prawie 30 lat nauczyła tysiące studentów wybranego języka. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, chińskiego i norweskiego. Wyjeżdżając do pracy lub na wakacje powinieneś znać język do którego podróżujesz. A dlaczego powinieneś skorzystać z naszej oferty? Posiadamy wykwalifikowanych nauczycieli, mających świetny kontakt ze studentami. Gwarantuje to naukę w przyjemnej atmosferze, co jest bez wątpienia istotnym czynnikiem podczas nauki.
  Oprócz nauki języków nasza Firma zajmuje się również tłumaczeniami z/na wyżej wymienione języki.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Szkoła Języków Obcych SAP »

  Szkoła Języków Obcych SAP już od 1990r. prowadzi kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Legionowie.
  Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego na różnych poziomach.
  Prowadzimy zajęcia w małych grupach lub indywidualnie z lektorem.
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą!

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Szkoły językowe