Kategoria: Tłumaczenia języki

Chcesz przetłumaczyć tekst na bardzo niszowy język, albański, hindi, a może fiński... W tej kategorii znajdziesz strony według języków, dzięki temu znajdziesz tłumaczy właściwego języka. Natomiast jeżeli oferujesz tłumaczenia, zamieść tutaj link do swojej strony internetowej, na której oczywiście znajduje się oferta tłumaczeń językowych.

Tłumaczenia języki - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • M-Best Tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Magdalena Janowska oferuje tłumaczenia z jęz. polskiego na niemiecki oraz niemieckiego na polski. Wykonuję tłumaczenia poświadczone i niepoświadczone (zwykłe). Oferujemy krótkie terminy i konkurencyjne ceny. W zakres wykonywanych tłumaczeń wchodzą m.in. tłumaczenia dokumentów samochodowych, tłumaczenia umów, tłumaczenia dokumentów sądowych i wiele innych.

  Data dodania: 11 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Memo Centrum Językowe Gdynia - Nauka Języków - Tłumaczenia »

  Memo Centrum Językowe. Nauka języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców za pomocą technik pamięciowych oraz tłumaczenia tekstów w Gdyni.

  Oferujemy:
  - kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców od 390zł/semestr
  - korepetycje
  - zajęcia indywidualne lub w parach
  - tłumaczenia
  - techniki pamięciowe w nauce języków obcych

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie na rosyjski - ruskij.pl »

  Tłumaczenia języka rosyjskiego specjalistyczne dla firm, jak też tłumaczenia różnorakiego rodzaju tekstów dla kontrahentów prywatnych, to prace jakie realizuje biuro tłumaczeń, działające pod adresem Ruskij.pl. Pracujący tam tłumacze, oprócz zdolności językowych, mają specjalistyczną wiedzę medyczną, techniczną czy też ekonomiczną. Dzięki temu, kontrahent ma pewność, że stworzone tłumaczenie języka rosyjskiego będzie wysokiej jakości.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Bukal.pl »

  Nasza szkoła przez prawie 30 lat nauczyła tysiące studentów wybranego języka. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, chińskiego i norweskiego. Wyjeżdżając do pracy lub na wakacje powinieneś znać język do którego podróżujesz. A dlaczego powinieneś skorzystać z naszej oferty? Posiadamy wykwalifikowanych nauczycieli, mających świetny kontakt ze studentami. Gwarantuje to naukę w przyjemnej atmosferze, co jest bez wątpienia istotnym czynnikiem podczas nauki.
  Oprócz nauki języków nasza Firma zajmuje się również tłumaczeniami z/na wyżej wymienione języki.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • TRANSLAVOX Tłumaczenia - biurotlumaczen.net »

  Biuro Tłumaczeń TRANSLAVOX ze Szczecina ma okazję zaprosić Państwa do przetestowania przygotowanej oferty na tłumaczenia pisemne i ustne z języka angielskiego i nie tylko. Funkcjonujemy na rynku od 2015 roku, w naszym zespole znajdują się fachowi tłumacze z wykształceniem lingwistycznym, którzy podejmą się każdego językowego wyzwania. Oferujemy translacje symultaniczne, konsekutywne, towarzyszące a też specjalistyczne - naukowe, firmowe i techniczne. Zapraszamy do współpracy i przejścia na domenę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji o ogromnej ofercie TRANSLAVOX.

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Tłumaczenia języki