Kategoria: Tłumaczenia tematyczne

Szukasz specjalistycznych branżowych tłumaczeń. Chcesz przetłumaczyć teksty z dziedziny budownictwa, medycyny, prawa czy transportu... Tutaj znajdziesz tłumaczy specjalizujących się w tłumaczeniach tematycznych, inaczej nazywanych branżowymi. Jeżeli jesteś tłumaczem, zamieść swoją stronę internetową właśnie w tej kategorii.

Tłumaczenia tematyczne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tłumacz niemieckiego Radom - niemiecki.radom.pl »

  Tłumacz niemiecki Radom? Poszukujesz tłumacza języka niemieckiego w Radomiu? Biuro tłumaczeń Radom zaprasza. Tłumacz języka niemieckiego (Radom) wykonuje tłumaczenia niemiecki-polski. Świadczę usługi również jako tłumacz ustny języka niemieckiego w Radomiu i poza Radomiem. Oferuję tłumaczenia dla firm i osób prywatnych. Wykonuję specjalistyczne tłumaczenia z języka niemieckiego, tłumaczenia pisemne z niemieckiego, tłumaczenia techniczne z niemieckiego, tłumaczenia biznesowe z niemieckiego. Moja oferta obejmuje tłumaczenia korespondencji z języka niemieckiego, prowadzenie rozmów telefonicznych w języku niemieckim. Świadczę usługi w zakresie tłumaczeń z języka niemieckiego w kraju i zagranicą. Specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych i biznesowych z języka niemieckiego. Chętnie podejmę się tłumaczenia szkoleń z języka niemieckiego. Biuro tłumaczeń znajduje się w mieście Radom. Tłumacz niemieckiego w mieście Radom zaprasza.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • TRANSLAVOX Tłumaczenia - biurotlumaczen.net »

  Biuro Tłumaczeń TRANSLAVOX ze Szczecina ma okazję zaprosić Państwa do przetestowania przygotowanej oferty na tłumaczenia pisemne i ustne z języka angielskiego i nie tylko. Funkcjonujemy na rynku od 2015 roku, w naszym zespole znajdują się fachowi tłumacze z wykształceniem lingwistycznym, którzy podejmą się każdego językowego wyzwania. Oferujemy translacje symultaniczne, konsekutywne, towarzyszące a też specjalistyczne - naukowe, firmowe i techniczne. Zapraszamy do współpracy i przejścia na domenę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji o ogromnej ofercie TRANSLAVOX.

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne angielski »

  Native speakerzy, którzy współpracują z biurem tłumaczeń angielskiego gwarantują między innymi fachowo brzmiące przekłady w języku angielskim. Kolejny atut, który sprawia, że tłumaczenia na angielski tworzone przez Futurę są oceniane lepiej niż pozostałe, to wysoka specjalizacja każdego pracownika. Poza tym Futura gwarantuje poprawność językową i merytoryczną oraz terminowość każdego zlecenia.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka czeskiego - czeskie.com.pl »

  Oferuję pisemne tłumaczenia z języka czeskiego na język polski. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń. Pracuję w oparciu o CAT (Trados), wystawiam faktury VAT. Jestem w pełni dyspozycyjna. Na mojej stronie www znajdą Państwo informacje o moim doświadczeniu, ofercie i stawkach. Serdecznie zapraszam

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka słowackiego - slowackie.com.pl »

  Oferuję pisemne tłumaczenia z języka słowackiego na język polski, posiadam wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń. Pracuję w oparciu o CAT (Trados), wystawiam faktury VAT. Tłumaczenia to moje główne zajęcie, stąd moja pełna dyspozycyjność, również w soboty i niedziele. Na mojej stronie www znajdą Państwo informacje o moim doświadczeniu, ofercie, stawkach, a także fragmenty zrealizowanych przeze mnie tłumaczeń i wybraną terminologię ze specjalistycznych słowników (słowacko-polski medyczny oraz prawny), które powstały w trakcie mojej pracy tłumaczeniowej. Serdecznie zapraszam
  Marzena Sudoł

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Tłumaczenia tematyczne