Tłumaczenia medyczne w Wodzisławiu Śląskim - tlumaczwodzislaw.pl

Kontakty handlowe z Niemcami w ostatnich czasach są coraz większe. Powoduje to, że coraz częściej potrzebne są fachowe tłumaczenia z języka niemieckiego. Takie tłumaczenia z języka niemieckiego wykonuje Maria Siemaszkiewicz z Wodzisławia Śląskiego wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/2545/06.
Tłumaczka ta wykonuje tłumaczenia dokumentów prawnych, handlowych, medycznych i edukacyjnych dla osób prywatnych, firm i instytucji publicznych z Wodzisławia Śląskiego jak i też innych miejscowości z terenu Śląska. Pełną charakterystykę oferowanych tłumaczeń można znaleźć na jej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.tlumaczwodzislaw.pl:Komentarze:

 • Marzenka » (raport)

  Przy pisaniu pracy licencjackiej potrzebowałam tłumaczeń kilku fachowych tekstów z języka niemieckiego. Tłumaczeń dokonała ta pani tłumacz. Wszystko było OK.

  Data dodania: 06 05 2014
 • Grzesiek » (raport)

  Miałem do przetłumaczenia dokumenty samochodu sprowadzanego z Niemiec. Szukałem tłumacza przysięgłego języka niemieckiego i kolega z Wodzisławia śląskiego polecił mi panią Marię. Jest to tłumacz godny polecenia.

  Data dodania: 02 07 2014
 • Magdalenka » (raport)

  Pani Maria pomogła mi przetłumaczyć dość skomplikowany dokument dotyczący historii leczenia na język niemiecki. Tłumaczenie było potrzebne do dalszego leczenia w Niemczech po pobycie w szpitalu w Wodzisławiu śląskim.

  Data dodania: 16 11 2014

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tlumaczwodzislaw.pl:

Tłumaczenia medyczne w Wodzisławiu Śląskim - tlumaczwodzislaw.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 113 Odwiedziny googlebot 974

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: