Kategoria: Turystyka językowa

Niektórzy często wyjeżdżają za granicę w celu polepszenia swoich umiejętności językowych. Turystyka językowa umożliwia w łatwy sposób pracę nad wybranym językiem. Wybierz formę wyjazdu i zapoznaj się z ofertą turystyki językowej. Zwiedzisz nowy kraj i dodatkowo nauczysz się języka lub podszkolisz już ten, który znasz.

Turystyka językowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Językowe ogłoszenia o pracę - linguajob.pl »

  Różnorodne oferty pracy znajdują się w Internecie. Może to być praca z francuskim, praca dla absolwentów i praca po filologii. A także na obszarze różnych miejscowości: praca w Krakowie, który jest najpiękniejszym historycznym miastem i miastem wielu uczelni. Praca w Warszawie, stolicy Województwa Mazowieckiego i Polski. Można szukać zatrudnienia w wielu miastach i województwach. Jeżeli ciekawi was praca na Śląsku, a w szczególności praca w Katowicach to należy szukać w ogłoszeniach prasowych lub w biurach pośrednictwa pracy na danym obszarze. Do dyspozycji zainteresowanych w poszczególnych miastach jest każda praca. Wrocław ma głównie pracę dla absolwentów wielu szkół znajdujących się w tym mieście. Jeżeli interesują was stocznie to jest praca. Szczecin ma takie zakłady w których jest zatrudnienie. Włókniarstwo i tkactwo to bardzp poszukiwana praca. Łódź to Polski ośrodek włókienniczy. Jest tu wiele przedsiębiorstw tkackich, włókienniczych i odzieżowych.

  Data dodania: 03 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Lingua Nova - linguanova.com.pl »

  Szkoła Lingua Nova istnieje od 1991 roku. Oferujemy usługi z zakresu organizacji szkoleń językowych dla firm i instytucji. Uczymy m.in. w Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie.
  OFERTA EDUKACYJNA:

  W ofercie Lingua Nova:

  • język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, włoski, polski dla obcokrajowców. Na życzenie Klienta zorganizujemy naukę każdego języka.
  • kursy językowe ogólne i specjalistyczne (w tym biznesowe, medyczne, prawnicze, techniczne, informatyczne, etc.)
  • kursy konwersacyjne
  • kursy egzaminacyjne
  • warsztaty językowe
  • wyjazdy językowe
  • audyt językowy
  • kursy stacjonarne
  • szkolenia firmowe
  • blended-learning
  • wsparcie językowe w procesach rekrutacyjnych

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Smile School - Angielski Bydgoszcz »

  Szkoła Językowa SMILE SCHOOL specjalizuje się w nauce jezyka angielskiego METODĄ BEZPOŚREDNIĄ, która polega na dialogu pomiedzy uczniem a lektorem w języku angielskim przez około 80% lekcji. Dzięki temu nauka języka obcego jest niezwykle efektywna. Główną zaletą nauki w SMILE SCHOOL jest wyrabianie przez ucznia tak zwanych nawyków językowych, to znaczy, że słuchacz zaczyna mówić po angielsku bez potrzeby tłumaczenia w głowie usłyszanego zdania na język polski, tylko po prostu rozumie znaczenie wypowiedzi i nawykowo odpowiada również w języku angielskim. Drugą zaletą METODY BEZPOŚREDNIEJ stosowanej w SMILE SCHOOL jest pokonanie przez kursanta tak zwanej bariery językowej. Oznacza to, że uczeń nie ma oporów przed rozmową w języku angielskim, a wręcz sprawia mu ona dużą przyjemność.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizator imprez PowerSport »

  Biznesowe wyjazdy zewnętrzne to najlepsza odmiana zachęty oraz uszanowania zasług pracowników. To dodatkowo bardzo dobry sposób okazania wdzięczności petentom Państwa firmy za istniejącą współpracę. Naturalnie pod warunkiem, że będą dokładnie opracowane, bogate w atrakcje i urzeczywistnione w unikalnych miejscach, nieraz nieosiągalnych dla zwykłych turystów. Realizator wyjazdów motywacyjnych - firma PowerSport zaprasza na unikalne w swoim rodzaju wyjazdy na narty w najbardziej pożądane i osobliwe zakątki Europy.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyprawy językowe z Wytwórnią Wypraw »

  Wytwórnia Wypraw bardzo duży nacisk kładzie na dodatkowe atrakcje w trakcie wymarzonego urlopu. Wybierając daną wycieczkę mają Państwo możliwość dodatkowo uczestniczyć w kursie językowym dzięki któremu znacznie poprawi się Państwa znajomość wybranego języka. Szczegóły znajdują się w informacjach dotyczących wycieczek - Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Turystyka językowa