Kategoria: Turystyka językowa

Niektórzy często wyjeżdżają za granicę w celu polepszenia swoich umiejętności językowych. Turystyka językowa umożliwia w łatwy sposób pracę nad wybranym językiem. Wybierz formę wyjazdu i zapoznaj się z ofertą turystyki językowej. Zwiedzisz nowy kraj i dodatkowo nauczysz się języka lub podszkolisz już ten, który znasz.

Turystyka językowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Lingua Nova - linguanova.com.pl »

  Szkoła Lingua Nova istnieje od 1991 roku. Oferujemy usługi z zakresu organizacji szkoleń językowych dla firm i instytucji. Uczymy m.in. w Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie.
  OFERTA EDUKACYJNA:

  W ofercie Lingua Nova:

  • język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, włoski, polski dla obcokrajowców. Na życzenie Klienta zorganizujemy naukę każdego języka.
  • kursy językowe ogólne i specjalistyczne (w tym biznesowe, medyczne, prawnicze, techniczne, informatyczne, etc.)
  • kursy konwersacyjne
  • kursy egzaminacyjne
  • warsztaty językowe
  • wyjazdy językowe
  • audyt językowy
  • kursy stacjonarne
  • szkolenia firmowe
  • blended-learning
  • wsparcie językowe w procesach rekrutacyjnych

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Smile School - Angielski Bydgoszcz »

  Szkoła Językowa SMILE SCHOOL specjalizuje się w nauce jezyka angielskiego METODĄ BEZPOŚREDNIĄ, która polega na dialogu pomiedzy uczniem a lektorem w języku angielskim przez około 80% lekcji. Dzięki temu nauka języka obcego jest niezwykle efektywna. Główną zaletą nauki w SMILE SCHOOL jest wyrabianie przez ucznia tak zwanych nawyków językowych, to znaczy, że słuchacz zaczyna mówić po angielsku bez potrzeby tłumaczenia w głowie usłyszanego zdania na język polski, tylko po prostu rozumie znaczenie wypowiedzi i nawykowo odpowiada również w języku angielskim. Drugą zaletą METODY BEZPOŚREDNIEJ stosowanej w SMILE SCHOOL jest pokonanie przez kursanta tak zwanej bariery językowej. Oznacza to, że uczeń nie ma oporów przed rozmową w języku angielskim, a wręcz sprawia mu ona dużą przyjemność.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizator imprez PowerSport »

  Biznesowe wyjazdy zewnętrzne to najlepsza odmiana zachęty oraz uszanowania zasług pracowników. To dodatkowo bardzo dobry sposób okazania wdzięczności petentom Państwa firmy za istniejącą współpracę. Naturalnie pod warunkiem, że będą dokładnie opracowane, bogate w atrakcje i urzeczywistnione w unikalnych miejscach, nieraz nieosiągalnych dla zwykłych turystów. Realizator wyjazdów motywacyjnych - firma PowerSport zaprasza na unikalne w swoim rodzaju wyjazdy na narty w najbardziej pożądane i osobliwe zakątki Europy.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyprawy językowe z Wytwórnią Wypraw »

  Wytwórnia Wypraw bardzo duży nacisk kładzie na dodatkowe atrakcje w trakcie wymarzonego urlopu. Wybierając daną wycieczkę mają Państwo możliwość dodatkowo uczestniczyć w kursie językowym dzięki któremu znacznie poprawi się Państwa znajomość wybranego języka. Szczegóły znajdują się w informacjach dotyczących wycieczek - Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona bergoutdoor.net.pl »

  Planujesz trudną wyprawę nieznane miejsca, niemniej jednak nie posiadasz odpowiedniej odzieży dla turystów? Starałeś się wymyśleć na jaką markę postawić i jaka będzie najlepsza? Wybierz markę Berg Outdoor! Na naszym blogu sprawdzisz nie tylko priorytetowe dane powiązane z tą korporacją, niemniej jednak też profesjonalne recenzje odzieży czy otrzymane nagrody. Pragniemy cały czas przekazywać najświeższe informacje powiązane z życiem firmy. Omawiamy najlepsze towary testując je w najtrudniejszych założeniach. Każda z wykonanych odzieży i akcesoriów posiada cechy zrealizowane jawnie przez korporację Bergoutdoor, co zapewnia im najwyższą jakość. Na tej stronie odnajdziesz także kody rabatowe, które pozwolą Wszystkim otrzymać znaczne obniżki.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Turystyka językowa